Версія для друку
Вол. Яворівський

Професійний українець Яворівський

Маю давню біду з шлунком. Вчора добрі люди привезли, щойно придбану, упаковку "ПАНКРЕАТИНА". На ній: ПАТ "ВІТАМІНИ" 20300, Україна, Черкаська обл., м. Умань, вулиця Ленінської Іскри, 31. 
 
Як бачимо, святе діло Вол. Яворівського досі живе.
 
А «ИСКРА в пам’яті Умані» В. Яворівського, що вона його і досі веде. А його основний вірнопідданий внесок – «Яничарами» з посту Ярослава Галана?
 
А переписані «…кортеліси»: якихось два-три роки тому Вол. Яворівський, «впопихах», достоту переписав-почистив – зрозуміла річ, під нинішню Україну – свої "конторні" "енкаведешні" «Вічні Кортеліси», позбавивши їх «вічности»… три довгі дні я дико сатанів од того, як В. Яворівський і його підручні (сам такої роботи він не подужав би - певно, котрась із молодиць, зі столичної Гончара, 52, взялася допомогти) переінакшили-перешманали всю ту «повість»: де в тексті були «наші» – стали «п’яні комсомоли». Така собі пластична операція. На всі «сто». 
 
Отож, замовлення ЦК компартії УРСР від 1981 року і зокрема її ідеолога Леоніда Кравчука кастроване… «наївся», «добром», чоловік. А всі його листи «В потусторонний мир», до генерала СС Доледалеца, до Кучми-Ющенка…Януковича... Порошенка – то, до його ж таки, "конторної" "ідеологічної" спадщини. 
 
Професійний українець. Ви любите неньку як сини-аматори, а він – професіонал, інших учить. Бо належить до найдавнішої професії, закони якої забороняють кохати бесплатно.
 
 
На цьому й станемо.
 
Назад до архіву Версія для друку