Світлина з інтернету

Дешевий хоровод

Ситуація навколо Тетяни Чорновол виштовхнула на поверхню деякі мої спогади.
 
До 13-го року, я очолював Луганську обласну громадську комісію по боротьбі з корупцією. В 14-му, повернувшись з Майдану наша робота закипіла з новою силою, було натхнення і надія, що як там не було, а зміни все ж таки почнуться. 
 
Тетяна Чорновол, в той час була призначена на національному рівні головною по боротьбі з корупцією. 
 
Для узгодження дій потрібно було з нею зустрітися, тим більш, що відмовитись вона не могла, бо я майдановець і в де яких колах дуже відомий. 
 
Зустріч з Тетяною відбулася в її новому офісі в будівлі Українського дому. Не бувши наївним, я розумів, що Майдан після його оседлання «лідерами», так же само далекий від справжніх прагнень народу, як і Азаров до співочої української мови. 
 
Це знання не врятувало мене від враження, яке призвела тоді на мене Тетяна. Якщо зовсім коротко, то зустріч дійсно відбулася. Але ж, Чороновол демонстративно дала відчути, що її взагалі не хвилює ситуація в Луганській області і що розмовляти з тими, цитую: «хто там себе уявив борцями з корупцією», їй зовсім не цікаво. 
 
Закінчилася наша зустріч в славних традиціях Майдану. Я намагався почути від Черновол аргументи бездіяльності Центру, вона відчувала себе розгубленою. На допомогу їй в кабінет увійшов її близький соратник і почав відверто хаміти. Після того, як він отримав тріскучого лещу і зібрав всі стільці в кабінеті, наша зустріч набула свого фіналу.
 
Для чого я це пиши і чому саме ці спогади публікую?
 
Подвійні стандарти і брехня – це дві складові одного цілого, ім’я якому – лідери Майдану. Всі справжні майданівці, які не отримували за свій протест грошей і не виконували роль маніпуляторів, всі як один знають ціну цим героям, накшалт Черновол.
 
Пройшов час і за них почали забувати і слава Богу. Люди дали оцінку «лідерам» і їх підлабузникам. Суспільство чекає на нових і чесних… 
 
То, на який ляд, зараз їх почали знов витягувати на світ Божий? 
 
Арешт Черновол не до чого не призведе, бо доказувати там взагалі нема чого, а от політичний піар отримати від цього арешту можна стовідсотково. 
 
І процес пішов! 
 
Вже В. Кличко спішить підтримати Тетяну, яка знаходиться під домашнім арештом. Вже ллються крокодилі сльози, тих хто чіпляв на сцену Майдану замок, намагаючись перекрити туди доступ народу. 
 
Знов починається дешевий хоровод! 
 
Хто буде наступними відвідувачем Тетяни, яка піддалася жорстоким «політичним переслідуванням»: Порошенко? Тягнибок? Парубій чи Яценюк? 
 
Якщо так піде і далі, то ми скоро знов почуємо їх призиви вийти на Майдан, щоб знести вже цю злочинну владу. 
 
…Зелені, ви що робите?!!!
 
Назад до архіву Версія для друку